Yumeiho ™ on jaapani manuaalteraapia tehnika ( tõlkes „elujõu tugevdamise meetod“ ). Selle looja on veendunud, et pea kõik haigused ja hädad saavad alguse meie keharaskuse valest jaotumisest vasaku ja parema jala vahel. See on seotud vaagna kaldega, kas siis ühele või teisele poole.
Yumeiho ™ tehnika on kombinatsioon manuaalterapeudilistest võtest koos pehmekoe süvamassaažiga. Enamus manuaalteraapiaid tegeleb ainult lülisamba korrektsiooniga, klassikaline massaaž ainult pehmekoe mõjutamisega. Yumeiho ™ teraapia seansi ajal tehakse enam kui 10 erineva piirkonna liigeste korrektsiooni, lisaks pehmekoe süvamassaaž.
Teraapia looja väidab, et vale vaagna ja lülisamba asend ongi enamuse haiguste algpõhjuseks. Tänapäeva meditsiin ravib ainult neid nö avaldunud sümptomeid, vastupidiselt teraapiale, mis tegeleb algpõhjuse kõrvaldamisega. On olnud juhus, kus patsient lisaks peamisele probleemile vabanes enam kui 60-st kõrvalvaevusest.
Lisaks erinevatele kaela, selja, põlve ja puusavaludele, on teraapia suuresti aidanud: migreeni, pearingluse, kroonilise väsimuse, ainevahetushäirete, potentsi häirete, viljatuse, diabeedi, südame, kopsu ja seedesüsteemi hädadest vabanemisel. Riietus tsärk, pikad õhukesed dressid või retuusid, sokid. naistel pikemad juuksed kummiga kinni panna.

Teraapiat viib läbi Indrek Palm. Teraapia kestab 1 tund ja maksumus 60 eur seanss.

Vastuvõtt ainult eelregistreerimise alusel : tel. 5036246 Indrek Palm või indrek@tasakaalukeskus.ee.