Mai-Liis Pille
Massöör, massaaziõpetaja ja kundalini jooga treener
Olen Mai-Liis ja hing kel käia oma rada. Püüan aina enam olla teadlik selle elu õppetundidest ja võtta elu kui kingitust.

Massööri eriala omandasin Eesti Massaaži- ja Teraapiakoolis 2005 aastal. Tallinna Ülikoolis lõpetasin 2012 aastal Kutseõpetaja magistrantuuri. 2003-2020 töötasin Eesti Massaaži- Ja Teraapiakoolis kutseõpetajana, õppekavajuhina ja õppejuhina. 2008 -2009 olin Eesti Massööride Liidu esinaine, korraldasin massaaživaldkonna kutseeksamieid, osalesin Kutsekojas massööride kutsestandardi töögrupis ja kutseõppe koolide kvaliteedihindamise komisjonis.

Hetkel koolitan massööre, treenereid, kehilise õpetajaid, spaateenindajaid, kosmeetikuid, podolooge Tallinna Ülikoolis, Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis, Tallinna Teeninduskoolis ja pean erapraksist massöörina.

Olen omandanud ka Kundalini Jooga treeneri, Teadliku raseduse konsultandi ja Ortopeedilise teraapia instruktori kvalifikatsiooni.

 • Teacher Training for Kundalini Yoga, level I, Level II, Amritn Nam Sarovar School, Venemaa, Prantsusmaa, 2003-2008
 • Concious Pregnancy Specialty Training, IKYTA, Tallinn, 2010
 • Traditional Thai acupressure for Orthopedic disorders instructor, The Noam Tyroler School of Thai Acupressure and Thai Massage, Venemaa ja Eesti, 2012-2014

Tammiku Stuudios pakun järgmisi massaaže

 • Ortopeediline teraapia on närvi- ja lihasvalu, trauma-, operatsioonijärgsete- või ülekoormusseisundite leevendamine ja keha tervenemise protsessi toetamine. Teraapia ajal valin probleemsele piirkonnale sobiva valuraviskeemi, mille käigus töötlen spetsiaalseid biaoktiivseid punkte, masseerin valust haaratud lihaseid ja teen venitusi. Teraapia eesmärk on taastada probleemses piirkonnas ainevahetus, vereringe ja aidata kaasa valu leevenemisele ja tervenemisele.
 • Holistilise massaaži teraapia on kogu keha sügavalt lõõgastav massaaž, mis hõlmab pinges lihaste töötlust, venitusi ja liigeste manipulatsioone.
 • Lümfimassaaž ja lümfiteipimine on ainevahetust aktiviseeriv, jääkainete väljutamist toetav, turseid alandava toimega, operatsiooni järgse taastumise kiirendamine.
 • Diastaasi hindamine ja manuaalne sulgemine – Diastasis Recti on seisund, kus raseduse ajal on tekkinud kõhu sirglihase lõhe. See tähendab, et peale sünnitust kõhu sirglihase lihaskiud pole taastunud oma endisesse asendisse vaid jäävad teineteisest kaugemale. Kui vahe on 2 sõrmelaiust, on tegemist kõhu sirglihase lõhega= diastasis recti. St. et normaalselt sulgumata kõhu sirglihas on oma „joondusest” väljas ja ei funktsioneeri täismahus või on tema funktsioon nõrk. Teraapia ajal hindan diastaasi olemasolu ja ulatust, annan diastaasi tervendamiseks sobivad harjutused ja teostan ka diastaasi sulgemiseks spetsiaalseid manuaalseid tehnikaid.
 • Tai massaaži teen matil ja läbi riiete. Seansi ajal kasutan spetsiaalseid vajutustehnikaid ja joogavenitusi. Sobib hästi pinges ja väsinud lihaste turgutamiseks, venitamiseks ja liigesliikuvuse taastamiseks, keha vere ja energia ringluse aktiviseerimiseks.

Minu poolt pakutavate teenuste eest võtan tänuga vastu tasakaalupanuse järgmiselt:

 • 60 minutit 50 eurot
 • 90 minutit 70 eurot
 • 120 minutit 90 eurot

Olen tänulik, kui valid minu juurde tulles enda heaolu ja tervise. Koos leiame Sinu jaoks parima teraapia.

Tallinnas võtan vastu Oja 10, Yamaha Keskuse majas, III korrus, tuba 6, teraapiastuudios „Aeg Endale“
Huvi korral kirjuta stuudioaegendale@gmail.com või helista +372 5099567