05.11 kell 15.00-17.00

Kohtumine tervisenõustajaga Kadi Toompere, kes annab nõuandeid, milliseid toidu- ja elustiilivalikuid teha jahedal perioodil.
Kuidas hoiduda tavalistest põletikest kehas, mis just külmade saabudes elu häirima tulevad: liigesevalud, nohud-köhad.
Kuidas seedimist toetada.
Mis võtetega tagada korralik seedetegevus.
Millised on head nipid talvemasendusest hoidumiseks ja kuidas saada lahti näksimisest.
Tuleb tore vestlusõhtu, kus kõik küsimused on oodatud ja lisaks pakume ühe külmale perioodile sobiva smuuti.

Tänupanus 20.-€ ja vajalik ette registreerimine: rita.ukkivi@gmail.com või tel: 5058118. Võta sõber kaasa ja tule tarkust koguma.

Kadi ütleb enda kohta nii:
Kes ma olen? Vahel ütlen inimestele, et olen ühe elu jooksul mitu elu elanud. Päris mitu! Olen hariduselt majandusmagister ning töötasin Eesti riigiasutustes mitme suure reformi kallal. Lisaks veel Pariisis OECDs ja Brüsselis Euroopa Komisjonis eksperdina. Seejärel pangas juhtival kohal ning siis eraettevõtjana. Juhtus see aga pangas uusi tooteid turule tuues, et põlesin pikkade päevade ja intensiivse tööga läbi. Olin pool aastat järjest haige, ühtki vaba päeva võtmata, sest pank ju vajas mind! See periood lõppes mandliopi ja 2-nädalase haiguslehega, mil sain lõpuks aega võtta, et mõelda, mida ma päriselt tahan? Nendel vabadel nädalatel lugesin läbi ühe minu elu muutva ilukirjandusteose. Ja tegin mitu otsust. Õpetasin end vaikselt keskenduma sellele, mis mulle päriselt meeldib. Mis mu hinge helisema ja silma särama paneb. Läksin joogaõpetajate aastasele intensiivsele kursusele, mis pööras mu senise ratsionaalse maailma suht pea peale. Järgnesid mitme kokaraamatu kirjutamine, siis USA instituudis tervise coachiks õppimine ja kirg eeterlike õlide vastu. Olen nüüdseks aroomiterapeut, aroomidiagnostik ning juunikuust ka ökokosmeetik – spa terapeut.
Lisaks olen juba aastaid rahvast naerutanud impro- ja naerujooga töötubadega. Viimaste aastate suurim muutus on aga perega maale, päris metsade vahele kolimine. Koos kõigega, mis sinna juurde kuulub: koer, kassid ka kanad! Loomulikult ka peenramaa ja kasvuhoone.