04.11 kell 18.30-20.30

Oled oodatud meiega liituma reedeõhtusel teetseremoonial Tammiku stuudios 4. novembril kell 18.30. Tule võta meditatiivne hingetõmbepaus argisaginast ja naudi haruldast teed, saateks toetav ruum ja mõnus meloodia. Joome teed, mis on kasvanud Hiina põlismetsades ning mille lehed on väekad ja täis looduse energiat. Tee on valmistatud Eesti puhta allikaveega.
Üritus on pigem meditatiivne, kus saad tunnetada, kuidas tee võib maandada, tervendada ja ühendada. Õhtu esimeses pooles istume teed nautides muusika saatel vaikuses. Õhtu teises osas on võimalus jagada mõtteid ja kogemusi. Kindlasti räägime ka pisut teetaimest, teepraktikast ja kodus tee joomisest. Istume põrandal patjadel ehk riietu vastavalt, et sul oleks mugav ja soe. Võimalusel lõhnasta end minimaalselt, et saaksime kõik segamatult tundma tee mõnusaid aroome.

Varu julgelt 1.5-2 tunni jagu aega ning tule üksi või kutsu ka sõber ühes. Eelnev kogemus tee või meditatsiooniga pole vajalik – kõik on teretulnud just sellisena, nagu nad on.
Teed jagab Triin Labi, kes on pikalt tegutsenud teemaailmas ja on ülemaailmse teeklubi Global Tea Hut ja samuti kohaliku teekogukonna Teeline liige.”

Tänupanus 19.- ja kui võtad sõbra kaasa, siis kahe peale tänupanus 35.- . Tule nautima rännakut läbi tee lõhnade ja maitsete.
Anna oma tulekust varakult teada, et koht teeringi broneerida: tammikustuudio sõnumites või emaili teel: rita.ukkivi@gmail,com või tel: 5058118.