11.08-13.08 2023

Kui pole suvel joogalaagris käinud, pole nagu päris suvi😊
Suurepärane võimalus võtta endale pikem nädalalõpp, et mõnusalt puhata toredas seltskonnas, süüa maitsvat ja tervislikku toitu, teha praktikaid, mis teevad kehale head ja toovad meelerahu ning lisaks veel mitu matka ilusas eesti looduses. Saatjaks soojad suvepäevad ja sumedad augustiõhtud.
Sellel ajal on vanakuu ja see on parim aeg oma energiavarusid täiendada. Parajalt aktiivne liikumine looduses on selleks väga hea variant.
Alustame laagriga reedel kell 17 kogunemisega ja lõpetame pühapäeval kell 16 paiku. Oleme, tegutseme ja ööbime kaunil Kõrvemaal, kus meid võtab vastu Matkapesa perenaine Mariliin Pehka. (https://visitkorvemaa.ee/uuejarve-matkapesa/)

Mida me teeme laagris

Joogat ja meditatsioone, mis aitavad lõdvestuda ja meelerahu tuua. Tajuda vaikust enda sees ja enda ümber.
Kaks matka. Hingematvalt ilusate vaadetega päikesetõusu matk Jussi kanarbikunõmmel koos hommikusöögi piknikuga.
Hariv korilusmatk, kus avastame ja korjame ravimtaimi, marju, seeni- kõike seda, mis meie armas loodus sellel ajal pakub. Saad kasulikke teadmisi juurde ja talvel nautimiseks enda korjatud ravimtaimi ja metsaande. Koos kokkame korilase õhtusöögi tõelise korilase juhendamisel.
Lisaks veel võimalus minna SUP-lauaga päikeseloojangul rabajärvele.
Mõnus lõdvestus peale matka puuküttega saunas koos taimede rituaaliga.
Videvikujutud matkamistest, võimalus ujuda rabajärves või minna uitama metsa.
Töötoad molutamisest ning kestva armastuse teemal. Kuidas lubada endal vahel lihtsalt olla – ilma süümepiinadeta leida aega logelemiseks ja omaette olemiseks. Armastuse erinevad keeled – kuidas väljendada ja võtta armastust vastu nii, et see jõuaks kohale.
Saad tunda end loodusfotograafina, jäädvustades imeilusaid hetki matkateel.
Lasta sagimisel vaibuda…

Jooga, töötoad ja laagri korraldus Rita Ukkivi- kundalini jooga õpetaja ja Tammiku stuudio perenaine
Matkama viib meid tõeline matkafänn Mariliin Pehka – Matkapesa perenaine.
Laagris on 11 kohta.

Tänupanus: 225.-, koha tagab ettemaks 50.-, mida loobumisel ei tagastata. Tasuda saad ka Stebby kaudu spordi kompensatsiooni saamiseks.
Hinna sees kogu kava (jooga, töötoad, matkad), kõik maitsvad söögid (6 söögikorda) ja hubane ööbimine 2 ööd (https://visitkorvemaa.ee/uuejarve-matkapesa/).
Lisatasu eest SUP matk soovijatele, hind 25€/osaleja
Registreerimine: rita.ukkivi@gmail.com