12.04 kell 19.00-20.30

Südame meditatsioon Karunesh I
See meditatsioon on saksa spirituaalse muusiku Karuneshi poolt loodud imekauni muusika saatel tehtav tantsuline aktiivmeditatsioon. See on meditatsioon, mis äratab pehmelt ja leebelt Su südamekeskuse, mõjutades Sinu kätes asuvaid südame meridiaane. Ta ühendab Sind saamise ja andmise loomuliku ringiga, loob suhte kõigi nelja erineva ilmakaarega ning sulatab nende ilmakaarte kvaliteedid Sinus harmooniliseks tervikuks. Loob mõistmise elu lihtsusest ja loomulikusest, lubab südameruumil avarduda ning vastu võta kõikjal oleva armastuse tunde.

Meditatsioon koosneb kuuest osast, millest neli esimest on tantsulise liikumisega ning kaks järgnevat sisaldavad paigale jäämist, iseendasse sukeldumist ning lõdvestumist. Kogu meditatsiooni saadab Karuneshi poolt loodud imeline muusika.

Tule ja häälesta oma süda ja meeled armastuse lainele. Tõsta oma silmad, huuled ja käed südamesse, et Sa saaksid sel kevadel kõnelda, puudutada ja näha maailma läbi armastuse 😍❤️🌺

INVESTEERING ENDASSE 15 eur’i. Tasumine sularahas kohapeal.
Pane selga mugav riietus, et saaksid vabalt liikuda ja võta kaasa veepudel.
OSAVÕTUKS registreeru: rita.ukkivi@gmail.com või 5058118
KÜSIMUSED saad esitada mulle katrer@gmail.com või 5270024

Oled südamest oodatud loomaks üheskoos seda meeli ületavat kogemust!

TOIMUMISE AEG JA MEDITASIOON

12. aprill Osho Karunesh I meditasioon
10. mai Osho Karunesh II meditatsioon

MEDITATSIOONE JUHENDAB Katre Rajur

Olen rõõmsameelne rändur ja uudishimulik elu nautija. Minu jaoks on elus olemine üks suur mäng ja seiklus, kus võrdselt väärtuslikud on nii naer kui nutt, õnn ja ebaõnn, olemine ja tegemine, saamine ja andmine… Olen oma rännakutel kohtunud erinevate spirituaalsete praktikatega, läbi millede on maailm end mulle avanud täiesti uskumatul moel. Minu lemmikuteks on erinevad dünaamilised meditatsioonid, mis pakuvad võimalust kogeda sügavaid seisundeid iseendas läbi lihtsa, mõnusa ja nauditava liikumise.

2001 sügisel alustasin kundalini joogaga, millest sa minu suur ja kirglik armastus. 2009a. õppisin Amrit Nam Sarovar joogakoolis kundalini jooga õpetajaks. Kundalini jooga juurest viis mu teekond Yin-joogasse, kus läbisin 2016 aastal õpetajate koolituse 1. mooduli. Alates 2013 aastast olen korraldanud naisteringe ja laagreid. Veidi sügavamalt olen olemist uurinud läbi erievate traditsioonide meditatsioonide, uudistanud shamanismi, lõdvestunud yin joogasse ja avastanud minus elavat naist läbi tantra.
Mulle valmistab suurt rõõmu, kui ma saan inimesi inspireerida ja juhatada neid tagasi nende mängulise ja naudingulise loomuse juurde.