08.12 kell 19.00-20.30

Osho tšakra heli meditatsioon
See on ilus ja lihtne meditatsioon, mida kasutades me saame tulla iseendasse kohale ja astuda teadlikkusse. Tšakrad on meie energia kehas paiknevad keskused, mille kaudu meist voolab läbi universaalne energia meid toites, täites, tuues informatsiooni ümbritsevast maailmast. Meil on võimalik neid keskusi oma teadlikkusega puhastada ja tasakaalustada. Nende keskuste toimimisest sõltub see, millises sageduses me võngume ja kuidas me ennast igapäeva elus tunneme.
Selles meditatsioonis kasutame me heli, et ühenduda kõigi seitsme energiakeskusega. Me võime kasutada oma enda häält, et vibreerida kehas paiknevaid energiakeskusi või siis kuulame lihtsalt seda muusikat ja kasutame muusikas sisalduvate helide vibratsiooni.
See meditatsioon võimaldab puhastada energiakeha, lahustada meelest negatiivseid emotsioone, vabastada energia blokke. Ta muudab Sind vitaalsemaks, värskendab ja elustab. Selle meditatsiooni tulemusena ühendud Sa sisemise rahuga, vaikusega, tekib teadlikkus iseendaks olemisest.
Energiakeskused ehk tšakrad:
1 Juurkeskus – maaühendus, turvalisus, ellujäämine
2 Seksuaalkeskus – loovus, mängulisus, nauding
3 Tahtekeskus – tahe, identiteet, tegutsemine
4 Südamekeskus – armastus, kaastunne, hoolimine
5 Kurgukeskus – eneseväljendus, kõrgem loovus, suhtlemine
6 Laubakeskus e. kolmas silm – tarkus, teadmised, intuitsioon, selgelt nägemine
7 Kroontšakra – vaimsus, ühendus, kõrgem teadlikkus, ärkamine

Alates oktoobrist on Sul võimalus kord kuus, reede õhtuti, sukelduda Tammiku stuudios AKTIIVMEDITATSIOONIDE põnevasse maailma. Mis on üldse meditatsioon? Meditasioon on teguviis või praktika, mis võimaldab Sul oma välisele maailmale keskendunud tähelepanu pöörata ringi ning tuua iseenda sisse. See nii väike ja samas suhteliselt keeruline manööver võimaldab luua distantsi oma alailma hõivatud oleva vadistava ülipüüdliku meelega. Luua iseenda sisse ruumi, õhku ja avarust… Selles tekkinud avaruses oma elu, iseennast ja ümbritsevat reaalsust vaadeldes tekib arusaamine ja mõistmine. Meditatsioon toob inimese ruumi kerguse, võimaldab inimese vibratsioonil muutuda peenemaks ja kõrgemaks. Tulevad nähtavale detailid ja võimalused, mis igapäeva elus kaovad kiirustamise, elu intensiivsuse, sisemise ja välimise müra, pingete alla.

Reede õhtu on parim aeg, et tulla ja ühe toreda meditasiooni abil teha see ümberlülitus iseenda sees, et siis nautida nädalavahetust puhastatud ja rõõmsa meelega.

TOIMUMISE AEG JA MEDITASIOON

08. detsember Osho tšakra helide meditatsioon
12. jaanuar Osho tšakra hingamise meditasioon
09. veebruar Osho No Dimension meditatsioon
08. märts Osho Nadaraj meditatsioon
12. aprill Osho Kundalini meditasioon
10. mai Veersh Püha Maa meditatsioon

KOHTUME armsas ja hubases Tammiku stuudios, Tammiku 7 Rakveres

INVESTEERING ENDASSE 15 eur’i. Tasumine sularahas kohapeal.
Pane selga mugav riietus , et saaksid vabalt liikuda ja võta kaasa veepudel.
OSAVÕTUKS registreeru Ritale rita.ukkivi@gmail.com või 5058118
KÜSIMUSED saad esitada mulle katrer@gmail.com või 5270024

MEDITATSIOONE JUHENDAB Katre Rajur

Olen rõõmsameelne rändur ja uudishimulik elu nautija. Minu jaoks on elus olemine üks suur mäng ja seiklus, kus võrdselt väärtuslikud on nii naer kui nutt, õnn ja ebaõnn, olemine ja tegemine, saamine ja andmine… Olen oma rännakutel kohtunud erinevate spirituaalsete praktikatega, läbi millede on maailm end mulle avanud täiesti uskumatul moel. Minu lemmikuteks on erinevad dünaamilised meditatsioonid, mis pakuvad võimalust kogeda sügavaid seisundeid iseendas läbi lihtsa, mõnusa ja nauditava liikumise.

2001 sügisel alustasin kundalini joogaga, millest sa minu suur ja kirglik armastus. 2009a. õppisin Amrit Nam Sarovar joogakoolis kundalini jooga õpetajaks. Kundalini jooga juurest viis mu teekond Yin-joogasse, kus läbisin 2016 aastal õpetajate koolituse 1. mooduli. Alates 2013 aastast olen korraldanud naisteringe ja laagreid. Veidi sügavamalt olen olemist uurinud läbi erievate traditsioonide meditatsioonide, uudistanud shamanismi, lõdvestunud yin joogasse ja avastanud minus elavat naist läbi tantra.
Mulle valmistab suurt rõõmu, kui ma saan inimesi inspireerida ja juhatada neid tagasi nende mängulise ja naudingulise loomuse juurde.