10.05 kell 19.00-20.30

Südamemeditatsioon Karunesh II
Viimaseks meditatsiooniks läbi talve ja kevade kestnud aktiiv meditatsioonide teekonnal on südamemeditatsioon Karunesh 2. Meditatsioon on loodud saksa spirituaalse muusiku Karuneshi poolt ja koosneb kokku seitsmest osast. Neist neli esimest on lihtsa tantsulise liikumisega ning kolm viimast sisaldavad paigal olekut ning iseendasse lõdvestumist – sukeldumist. Kogu meditatiivset liikumist ja voogamist saadab Karuneshi enda poolt kirjutatud imekaunis muusika.

Läbi selle meditatsiooni erinevate osade tuled Sa iseendasse päriselt kohale, ühendud oma südame ruumiga ning selle ruumi kaudu lood ühenduse tulevikuga ja minevikuga. Ühendad oma südames taeva ja maa ning aktiveerid oma energias andmise – vastuvõtmise loomuliku ringi.

See on ilus seisund, kus lõpetada oma meditatsioonide teekond. See on imeline häälestus, millega astuda pühapäeval oma pere ringi, et pühitseda emadepäeva.

Ootan Sind südamest, et kõik üheskoos häälestada end avatud südamega ja armastuse tiivul suvesse lendama.❤️🧡💛🦋🦋🦋🦋🦋💚🩵💙💜🤍🌞🍓🌺

INVESTEERING ENDASSE 15 eur’i. Tasumine sularahas kohapeal.
Pane selga mugav riietus , et saaksid vabalt liikuda ja võta kaasa veepudel.
OSAVÕTUKS registreeru: rita.ukkivi@gmail.com või 5058118
KÜSIMUSED saad esitada mulle katrer@gmail.com või 5270024

Rõõmsa kohtumiseni!

TOIMUMISE AEG JA MEDITASIOON

10. mai Osho Karunesh II meditatsioon

MEDITATSIOONE JUHENDAB Katre Rajur

Olen rõõmsameelne rändur ja uudishimulik elu nautija. Minu jaoks on elus olemine üks suur mäng ja seiklus, kus võrdselt väärtuslikud on nii naer kui nutt, õnn ja ebaõnn, olemine ja tegemine, saamine ja andmine… Olen oma rännakutel kohtunud erinevate spirituaalsete praktikatega, läbi millede on maailm end mulle avanud täiesti uskumatul moel. Minu lemmikuteks on erinevad dünaamilised meditatsioonid, mis pakuvad võimalust kogeda sügavaid seisundeid iseendas läbi lihtsa, mõnusa ja nauditava liikumise.

2001 sügisel alustasin kundalini joogaga, millest sa minu suur ja kirglik armastus. 2009a. õppisin Amrit Nam Sarovar joogakoolis kundalini jooga õpetajaks. Kundalini jooga juurest viis mu teekond Yin-joogasse, kus läbisin 2016 aastal õpetajate koolituse 1. mooduli. Alates 2013 aastast olen korraldanud naisteringe ja laagreid. Veidi sügavamalt olen olemist uurinud läbi erievate traditsioonide meditatsioonide, uudistanud shamanismi, lõdvestunud yin joogasse ja avastanud minus elavat naist läbi tantra.
Mulle valmistab suurt rõõmu, kui ma saan inimesi inspireerida ja juhatada neid tagasi nende mängulise ja naudingulise loomuse juurde.