Nendel hommikutel, meie Naised, saame kokku, et olla nähtuna ja kuulduna südamete poolt loodud ruumis. Oleme, et tuletada ennast taas meelde Naisena… Läbi jagamise ja kuulamise mõistame ka iseennast paremini, avaramalt, sügavamalt.

Naised on aegade algusest alates kuulunud kokku ühte ühtsesse õeskonda. Kui mehed olid ära sõja- või jahiretkedel, siis naised hoidsid kodu, lapsi ja üksteist. Nad hoidsid ülal turvalist armastusega täidetud paika, kuhu mehed said alati tagasi pöörduda. Nad lõid, toitsid ja hoidsid elu, ilu, ühendust, kokkukuuluvust ja armastust.

Tänapäeva moodsas, tehnitsistlikkus ja kiirustavas, pingelises ja ülikülluslikkus ühiskonnas võime me ühel hetkel kogeda, et oleme hingeliselt jäänud täiesti üksi. Me oleme küll tohutult vabad ja iseseisvad, aga me ei koge enam lähedust, vastuvõetust, lubamist, kohale jäämist, nähtud olemist ja päriselt mõistmist. Selle asemel oleme me ümbritsetud käskudest ja keeldudest, nõudmistest ja normidest, hinnetest ja hinnangutest, mõõdu võtmistest ja võistlemisest-võitmisest-kaotamisest… Millestki, mis pole kunagi naisele igiomane olnud. Naine on oma ürgolemuses Looja, elukandja ja eluandja. Maag, müstik, salapärane olend, kelle kehas peituvad loomise, sünnitamise ja sünni saladused… Tal on otseühendus millegi väga salapärasega… Kas me naistena ainult mäletame iseennast? Mäletame ennast päriselt…? Kas me oleme ühenduses kõige sellega, kes me OLEME või oleme lubanud ühiskonna poolt pakutud unustamise vatitekkidel katta oma ürgolemuse ning suikunud nende all kaootiliste ja rahutute unenägudega täidetud unne? Lubades enda ümber kõlavatel unejuttudel uinutada oma PÄRIS LOO?

Kutsumegi siis teid kord kuus, laupäeva hommikuti, hubasesse Tammiku stuudiosse, et üheskoos ringis istudes ja südamel rääkida lubades ning erinevaid toetavaid praktikaid tehes, hakata ennast taas mäletama selle imelise Naisena, kes me enda sees oleme…

TOIMUMISE AEG:
14. oktoober 11.00-14.00
11. november 11.00-14.00
09. detsember 11.00-14.00
13. jaanuar 11.00-14.00
10. veebruar 11.00-14.00
16. märts 11.00-14.00
13. aprill 11.00-14.00
11. mai 11.00-14.00

Igal kohtumisel on oma teema, millesse me lihtsate praktikate ja jagamiste abil sukeldume.

KOHTUME armsas ja hubases Tammiku stuudios
Tammiku 7 Rakveres
https://www.facebook.com/Tammikustuudio

OSALUSPANUS 25 eur’i. Tasumine sularahas kohapeal.

OSAVÕTUKS registreeru Ritale rita.ukkivi@gmail.com või 5058118

KÜSIMUSED saad esitada mulle katrer@gmail.com või 5270024
Palun tule kohale vähemalt 10 min varem, et jõuaksid riideid vahetada ja end mõnusalt sisse seada. Joogamatid, padjad ja pleedid on stuudios kohapeal olemas.

❤️ Rõõmsate kohtumisteni! ❤️