19.04-21.04

Asukoht: Imeilus koht nimega Oanduaia, Lahemaa rahvuspargis

Aprillis on õhus juba kevade hõngu ja päike teeb põsele sooja pai. Hea aeg anda oma kehale ja meeltele üks värske amps! Ja seda see laager sulle pakubki

Mis on kavas:
Jooga. Teeme nii lühikest keha äratamise seeriat hommikul kui ka pikemat harjutuste seeriat päeval, mis toetab maksa ja keha kevadist ärkamist. Meditatsioone, mis teevad meeled erksamaks ja mõtted kergemaks. Soovi korral saad harjutuste ja meditatsioonide koopiad koju kaasa, et kodus sellega jätkata.

Loodusretked. Oanduaia asub kaunis Lahemaa looduspargis. Lähme õhtuseid metsa- ja linnuhääli kuulama ning linde tutvustab meile kogenud loodusgiid Peeter Hussar. Lisaks avastame lähiümbruse kevadisi matkaradu.

Arutelu. Kuidas igapäevaselt tänutunnet praktiseerida ja mis muutuse see ellu toob.

Saunamõnu. Oanduaia perenaine kütab meile puuküttega sauna soojaks ja teeb kevadise saunarituaali, et kõik kondid mõnusalt lõdvestada ja keha puhastada.
Võimalus teha tiigis karastav sulps.

Nahale luksust. Teeme tõeliselt toitva kehakreemi, mis sobib imehästi kevadel kuiva nahka niisutama. Sisaldab ainult looduslikke koostisosi ja igaüks saab seda täiendada endale meeldiva aroomiõliga. Ja saad kohe peale sauna oma keha peal proovida ja kingituseks kreemipurgi kaasa.

Kõhule pai. Naudime perenaise valmistatud maitsvat taimetoitu. Valmistame ka ise koos tervislikku toitu, et saaksid täiendada oma kevadist menüüd. Räägime juurde, mida on hea kevadel toidulauale lisada ja kuidas kodus ise värskeid krõmpsuvaid idusid idandada.

Niisama olemine ja õhtujutud. Ilus ja hubane koht. Elav tuli kaminas ja õhtused jagamised. Metsavaikus ja konnade kevadkontsert tiigi ääres.

Laagris on 10 kohta.

Laager algab 19.04 kell 16-17.30 kogunemisega ja lõpeb 21.04 lõunaga kell 13 paiku

Tänupanus: 220.- tasudes ettemaksu 50.- kuni 31.03 ja võid tasumiseks kasutada ka stebby eratunni maksumust. Peale 31.03 laagri tasu 235.-. Hinna sees kogu kava, kõik maitsvad söögid (6 söögikorda) ja hubane ööbimine 2 ööd.

Asukoht: Oanduaia, Vihula vald https://www.facebook.com/Oanduaia
Info ja registreerimine: rita.ukkivi@gmail.com või 5058118