25.01 kell 17.30-20.30

Käte massaaž leevendab valu randme, küünarvarre või käsivarre piirkonnas, aitab ergutada vereringet, parendab liigeste liikuvust ja leevendab artriidist tingitud vaevuseid. Samuti saavad käemassaažist saavad leevendust kõik, kelle töö või elu on seotud käte peenmotoorikaga ning sundasenditega: sh arvutiga töötajad, instrumentalistid või lihtsalt suured nutitelefoni fännid.

Koolitusel saad massaaži tegemiseks endale kokku panna tõhusa aroomiõli segu vastavalt Sinu käte seisundile. Siinkohal toon välja mõned sagedamini esinevad seisundid nagu käe närvi-, luu- lihasvalu või karpaalkanali sündroomi korral.
Lisaks õpime teostatama akupressuuri võtteid küünarvarre-, randme- ja labakäe piirkonnas.

Koolitus sobib kõigile, ka neile, kes pole kunagi varem massaaži teinud kuid soovivad teada saada, kuidas teha endale või kaaslasele tõhusat ja samas lõõgastavat käemassaaži.

Kuigi käemassaaži saab teha ka endal, julgustan Sind koolitusele tulles kaasa võtma sõbra, pereliikme või elukaaslase, et õppida massaaži tegemist ja nautima ka massaazi vastuvõtmist.

Koolitusele tulles võta kaasa üks keskmise suurusega (70x140cm) käterätik ning riietu mugavalt, et saad õliga masseerida käsi sõrmeotstest – küünarnukkideni.

Koolituse osaluspanus on 40 eurot.
Kaaslasega tulles on koolituse osaluspanus kahepeale 70 eurot.

Koolituse osaleja saab kaasa massaažikonspekti. Soovi korral väljastame koolituse kohta arve ja/või tunnistuse.

Koolitusele registreerumine: stuudioaegendale@gmail.com või Tammiku Stuudio perenaise Rita juures

Massaazi õpetab Mai-Liis Pille
Mai-Liis on Massaažiõpetaja ja Massaažiterapeut, kutsetunnistusega massöör (M.I.Massaažikool, 2005), magistrikraadiga Kutseõpetaja (Tallinna Ülikool, 2012) ja õpetanud massööre, spaateenindajaid, treenereid ja kehalise kasvatuse õpetajaid enam kui viisteist aastat