Jooga combo treening algab sidekoe lõdvestusega ja lõpetab kosutava jooga nidraga.
Fascia ehk sidekude on inimese lihassüsteemi üks olulisemaid osi. See näeb välja nagu kolmemõõtmeline võrk, mis on levinud üle kogu keha. Tavalises terves olekus on sidekude justkui peenelt kootud kampsuni kudum, pehme ja veniv. Kuid mis tahes välise kahjustuse või põletiku tõttu võib see muutuda jäigaks ning põhjustada vaevusi ja ebamugavust.

Lahendus on käepärane ning lihtne. Saad ise pehmendada ning muuta oma sidekudet jälle elastsemaks. Vajad selleks vaid tennisepalli ning aega.

Jooga nidra on üks kõige tugevama mõjuga taaslaadimise vormidest, võimaldades ühe tunniga samaväärse puhkuse, mida pakub nelja tunnine tavaline uni. Jooga nidra on süstemaatiline meetod täielikku füüsilisse, mentaalsesse ja emotsionaalsesse lõdvestusse jõudmiseks. Jooga-nidrat nimetatakse „joogalikuks uneks“ või „uneta uneks“, mis võib tunduda magamajäämisena, kuid sügavamal teadlikkuse tasandil püsib teadvelolek. Seal une ja ärkveloleku piiril tekib loomulik ühendus alateadlike ja teadvustamata tasanditega.

Riietu tavapärasest soojemalt, sest treening on rahulik. Sobib väga hästi neile, kelle füüsiline aktiivsus ei ole kuigi suur.
Juhendab Kati Raudla

Kati endast:
Me kõik oleme teekonnal, millel ei ole kindlat lõpp sihtkohta ega pikkust sul teada. Teekond, millel ei ole eesmärk jõuda kuhugi, et olla õnnelik või õnnetu…. Ma naudin kulgemist ja kogemist. Jooga on minu teekonna üks osa, millel olen käinud nii õpilase kui õpetajana juba 10. aastat…. minu elufilosoofia üks tugitala…. tervise alustala…., alguse sai füüsilise tervise toetamisest. Annan edasi vaid praktikaid, mida ise olen kogenud ning mis on mind kõnetanud.

Tänupanus 8.-

Pane selga mugavad ja soojad riided ning soovi korral võta kaasa oma matt. Kohapeal stuudios on ka kõik vajalik olemas.
Info: katiraudla@gmail.com või
tel: 55645228