13.01 kell 19.30-21.00

Heliteraapia on väga eriline ja tulemuslik viis keha ja meele jõuvarude taastamiseks ning stressiga toimetulekuks. Rännak helides toimib kui vibratsioonimassaaž, meditatsioon ja sügavalt lõõgastav puhkus. Heliteraapia gongide, kristallhelikausside, Tiibeti helikausside ja tuulekellade tervendavates helivõngetes lõdvestab, värskendab aju- ja mõttetööd ning rahustab ja taastab närvisüsteemi. Gongihelides mediteerides on inimesel võimalik kõikehõlmavat ühendvälja oma meeles kogeda. Lõdvestusprotsess loob meelerahu ja meeleselgust ning aktiveerib meie targa keha isetervenemise
võimed.

Helisid on juba tuhandeid aastaid kasutatud keha ja meele tasakaalustamiseks ja vaimu avardamiseks. Sügavam enesetunnetamine aitab leida igaühele ainuomast sisemist rütmi. Keha, hing ja vaim on täiuslik tervik, mida saad tundma õppida ja oma meeles ka kogeda. Alustamiseks ei pea olema mingeid eelteadmisi, ole lihtsalt kohal.

Heliteraapiat viib läbi Kaia Karjatse, kes enda kohta ütleb nii:
Heliteraapia seansse- helirännakuid olen läbi viinud 15 aastat. Alusteadmised helide väest ja gongiteraapiast omandasin Gongimeister Don Conreaux' käe all. Sealt edasi on oskused arenenud ja süvenenud läbi iseseisva õppe ja aastatepikkuse kogemuse. Gongide, helikausside, tuulekellade jt. tervendava helisagedusega instrumentide meditatiivne muusika pakub erilise võimaluse stressi maandamiseks ja sügavaks lõdvestumiseks.

Kohapeal on olemas matid ja pleedid. Võta soovi korral kaasa soojad sokid, lambanahk, et pehmem oleks lamada ja magamiskott või oma soe pleed. Heliteraapia ajal saad olla just selles asendis nagu sul mugav on.

Tänupanus 15.-.
Tule palun kohale 5-10 minutit varem ja anna oma osalusest teada hiljemalt 13.01 lõunaks. Info ja registreerimine: rita.ukkivi@gmail.com või 5058118 või tammikustuudio FB sõnumites.