03.03 kell 18.30-20.15

Oled oodatud nädala lõpus helirännakule.
Heliteraapia on väga eriline ja tulemuslik viis keha ja meele jõuvarude taastamiseks ning stressiga toimetulekuks. Rännak helides toimib kui vibratsioonimassaaž, meditatsioon ja sügavalt lõõgastav puhkus. Heliteraapia lõdvestab, värskendab aju- ja mõttetööd, rahustab ning taastab närvisüsteemi. Helides mediteerides on inimesel võimalik kõikehõlmavat ühendvälja oma meeles kogeda.

Heliteraapia toimeaine on helisagedus- vibratsioon, mis vabastab kehasse kogunenud pinged, luues sulle selles hetkes pingevaba keskkonna.

Helisagedused mõjutavad positiivselt nii füüsilist emotsionaalset kui ka vaimset heaolu, korrastades rikkis närvikoode, aktiveerides ja puhastades energiakeskuste energiavoogu. Heliteraapia on abiks erinevate terviseprobleemide korral, nagu ärevus, stress, depressioon, käitumishäired, paanika, hirm, erinevad neuroloogilised probleemid, traumad, liigese- ja lihasvalud, väsimus, unetus, peavalud jpm.
Heliteraapia on tulemuslik nii ühekordse seansina kui ka teraapiakuurina ning sobib kõigile.

Heliteraapiat viib läbi Kaia Karjatse.
Tänupanus: 20€

Tule mugavas riietuses, heliseanss toimub lamades, peal soe pleed. Võid kaasa võtta oma mati ja pleedi, aga kohapeal on ka kõik vajalik olemas.

Tule palun kohale 5-15 minutit varem ja anna oma osalusest teada hiljemalt 03.03 lõunaks. Info ja registreerimine: rita.ukkivi@gmail.com või tammikustuudio FB sõnumites.