19.01 kell 19.00-21.00

On aeg pühitseda uusi energiaid ja algusi meie eludes, tunnistada oma jõudu ja väge ning uue aasta uues voos olla avatud uutele ideedele, inimestele ja asjadele, mis loovad meie jaoks avara pinnase rõõmude tekkimiseks. Kui avaneme uuele, siis usaldame elu ja usume iseendasse ja teistesse. Anname endale võimaluse uskuda, et tulevik kannab endas rõõmu ja lubame endal tõesti olla õnnelik. Selliselt enda avamine tähendab, et avad ka oma südame ning sõlmid rahu minevikusündmustega. Lõdvestuda hetke, võtta end omaks kogu täiega ning lubada endal olla tõeliselt vaba.. olla lihtsalt mina ise ning mähkida end iseendana ja kogu oma elukogemusega kaastunde ja armastuse sisse. Nii saame lahti lasta klammerdumisest mugava ja tuttava külge, vabaneda jäikadest harjumustest ja mõtteviisidest ning teeme ruumi uuele.
Oled oodatud gongiõhtule Rakverre, Tammiku stuudiosse, mille pühendame seekord avanemisele kõigele uuele ning mida soovime uuel aastal oma ellu kutsuda ja vastu võtta. Häälestame end eluviisile, mis loob meie ellu positiivseid muutusi. Embame end õrnalt ja armastavalt jumalikus voos.

Gong on iidne instrument, püha pill, mida on iidsetest aegadest kasutatud ühenduse saamiseks maailma terviklikkusega. Gongiteraapia on võimas alateadvuse puhastamise tööriist. Gongiheli loob sügava lõdvestusstaadiumi ning stimuleerib kogu keha näärmesüsteemi. Erinevate tunnete vallandudes keha puhastub negatiivsetest energiatest ja kuhjunud pingetest ning vabaneb hirmudest, aidates nii meil vabaneda stressist, luues harmooniat ja usku enesesse.

Uksed avatakse kell 18.45

Osalustasu: 20 eur. Koha broneerimiseks registreeru sõnumi teel või meili teel tiinakarjatse@hotmail.com

Matid, pleedid ja padjad on kohapeal olemas. Kaasa võta avatud meel ja soe süda ♥

Oled südamest oodatud.