11.02 kell 18.00-20.30

Oled oodatud gongiõhtule, millega pühitseme ja tähistame Rohelise Puu-Draakoni aasta algust.
Gongiõhtu toimub Tammiku stuudios, võimsate tammede ümbritsetud hoituses.
Keskendume energiatele, mis meid uuel aastal kõige enam toetavad, väestavad ja juhivad ning loome ühenduse draakoni energiaga ja iseenda sisemise draakoniga. Avame ennast vaimsest maailmast tulevale juhatusele, et luua endale edukas, õnnelik uus aasta, mis on kooskõlas hingeteega.
Draakon on müütiline olend, teda iseloomustavad suur jõud, tarkus ja üllameelsus. Draakon on müütiline loom, kellel on tohutu jõud ja vapustav tarkus ning südantsoojendav üllameelsus.
Traditsiooniliselt on Draakon seotud aga külluse ja jõukusega. Astroloogid ütlevad, et Draakon on õnne ja edu sümbol, mis kannab heaolu ja rahulolu.
Hiina astroloogia järgi muudab Draakon meid julgeteks ja ettevõtlikeks, aidates meil oma plaane ja eesmärke ellu viia.
Puu element aga aitab meil säilitada rahu ka kõige stressirohkemates olukordades. Puu on seotud rahu, empaatia ja headusega.
Kokkuvõttes on 2024. aasta rahulik ja stabiilne aasta, kus on võimalus oma eesmärkide saavutamiseks ja uute alguste tegemiseks. Roheline värv ja Roheline Puudraakon sümboliseerivad rahu, tasakaalu, jõudu, õnne ja armastust ning seetõttu on see aasta hea aeg oma elu erinevate aspektide parandamiseks, oma elu tasakaalustamiseks ja täiustamiseks. Seega on 2024. aasta hea aeg oma vaimse tervise ja heaolu eest hoolitsemiseks.

GONG on inimese üks võimsamaid ja vanimaid transformatsiooni- ja tervendusinstrumente, mis iidsetest aegadest kasutatud ühenduse saamiseks maailma terviklikkusega. Gong on püha pillina olnud kasutuses rituaalide, tseremooniate, palvete ja meditatsioonide jaoks alates pronksiajast.

Gongitseremoonial teeme taotlused uueks aastaks, et kutsuda oma ellu õitsengut kõikidesse valdkondadesse. Et tseremooniat veel võimsamaks teha, võiksid riietuda rohelistesse või puidutooni rõivastesse. 2024. aasta värvideks on ka kuldne ja punane. Niisiis Draakonile meeldib kui riietud külluslikku punasesse või kuldsesse ning kannad kuldehteid. Võid võtta kaasa ka enda valitud kristalli, mis sümboliseerib sinu jaoks küllust, edu ja jõukust, on rohelist tooni või on valitud sisetundest lähtuvalt. Võta kaasa ka rohelist värvi küünal ja küünlaalus.
Gongitseremoonia viib läbi gongimeister ja heliterapeut Tiina Karjatse
TOIMUMISE KOHT: Tammiku stuudio, Tammiku 7, Rakvere
TOIMUMISE AEG: 11. veebruar kell 18.00 – 20.30. Uksed avatakse kell 17.45.
REGISTREERUMINE: sõnumi või meili teel tiinakarjatse@hotmail.com, sest osalejate arv on piiratud.
OSALEMISTASU: 25 €
Kohapeal on olemas joogamatid, tatrapadjad ja pehmed pleedid.
Kaasa võta avatud meel ja soe süda.
Oled südamest oodatud 💛