24.05 kell 19.00-21.00

On üks hääl, mis ootab väga kõnelemist ja see on sinu südamehääl. Millal võtsid enda jaoks viimati aega, et kuulatada vaikust, enda sisemist muusikat? Mismoodi heliseb Sinu süda?
Kutsun Sind meditatiivsele helirännakule õrnade, helgete, kuid võimsate helidega, mis aitavad vabaneda su kehal pingetest ning avardada teadvuseseisundeid. Lubame avaneda südame väravatel ning toetame südant helimassaažiga.

Õhtu jooksul kõlavad Sulle planetaarsete gongide Sedna, Chironi, Veenuse, Kuu ja Päikese maagilised helid, mis toovad kogu sinu olemisse tervendust ja sisemist rahu. Kõlavad ka muud harmoonilise kõlaga pillid nagu kristallhelikausid, 4 elemendi koshi tuulekellad, šamaanikõristi, šamaanitrumm, ookeanitrumm, vihmapill, RAV trumm, haldjapill, kalimbad ning laul.

Helimassaažiks on kasutuses tiibeti helikausid.
Gong on holistiline heliinstrument, mis ühendab teadvuse, alateadvuse ja kõrgema teadvuse tasandid. Gongi võimsad ja tervendavad helivibratsioonid aitavad meie kehal ja vaimul paremini lõdvestuda. Lõdvestumine võimaldab aga energial kehas vabalt voolama hakata, vabanevad energiablokeeringud ning keha saab asuda end ise tervendama. Gongiheli loob resonantsi kogu inimkehas, tasakaalustades ja puhastades inimorganismi raku tasandil, rahustades samal ajal tundeid ja mõtteid. Heliseansi ajal saab ühendust rahu allikaga enda sees. Tulemuseks on sisemine rahu, loovuse suurenemine ja keha meeldiv lõdvestumine.
Helimassaaž on väga tõhus praktika kroonilise väsimuse, stressi, unetuse, lihas – ja peavalu, luuvigastuste, paljude teiste haiguste ja traumade puhul. Selles protsessis käivitub enesetervendus, mis turgutab füüsilise keha funktsioone ning toob emotsionaalset tasakaalu. Lisaks kõigele on võimalus tunda helivibratsioone oma kehas, mis annab võrreldamatu kogemuse. Helimassaaži võimalikud toimed on meeleselgus, sügav lõdvestus, väsimuse ja stressi kadumine, kerge ja puhastunud olek. Füsioloogiliste protsesside – vereringe ja hingamise normaliseerimine, energeetilise keha harmoniseerimine, tervislik ja sügav uni.

Toimumise koht: Tammiku stuudio, Tammiku 7, Rakvere

Toimumise aeg: 24. mai 2024 kell 19.00-21.00, uksed avatakse kell 18.45

Osalustasu: 25 eur. Koha broneerimiseks registreeru sõnumi teel või meili teel tiinakarjatse@hotmail.com

Matid, pleedid ja padjad on kohapeal olemas. Kaasa võta avatud meel ja soe süda ♥

Oled südamest oodatud