Kas ärevus on hakanud segama sinu igapäevast elu? Kui on unehäired, kroonilised pinged kehas, pidev rahutus, raskused keskendumisega. Ärevuse tegelikud põhjused on tavaliselt sügavamal, tulevad minevikust ja suhetest. Ärevusega toimetulekuks on mitmeid mooduseid ja mis kellegile mõjub, on väga individuaalne. Mida varem sellega tegelema hakata, seda parem on ka tulemus.

Sellel kursusel teeme erinevaid harjutusi, mis on suunatud füüsilisele kehale ja mis aitavad ärevusega paremini hakkama saada. Teeme liikumise- ja lõdvestusharjutusi, mis aitavad kehast pingeid vabastada. Kasutame hingamistehnikaid ja keskendumise nippe, mis rahustavad mõtteid ja hoiavad meele selgema. Teeme hingamiskõndi, mis ühendab endas liikumist, hingamistehnikat ja fookuse hoidmist. Harjutused on praktilised ja saad neid kodus iseseisvalt harjutada. Harjutused on pärit liikumisteraapiast, joogast ja isiklikest kogemustest.

Kui see teema on sinu jaoks oluline, siis oled oodatud koos praktiseerima neljal pühapäeval: 19.09, 03.10,10.10 ja 24.10 kell 14.30-16.00. Kursust juhendab Rita Ukkivi.

Kursus toimub kui on vähemalt 3 osalejat ja maksimaalne osalejate arv on 6. Kursus on eelregistreerimisega e-maili teel: rita.ukkivi@gmail.com või telefoni teel: 5058118.
Kogu kursuse tasu korraga tasudes on 60.- (4 kooskäimist) või iga kord eraldi tasudes 20.-.