Mina olen Tiiu Hiiemaa.

Jooga kuulub minu ellu alates aastast 2014. Jooga tähendab minu jaoks tasakaalu hoidmist meele, hinge ja keha vahel. Rahustavate, pisut meditatiivsete hingamisharjutustega püüan oma pea vabastada negatiivsetest mõtetest. Kui see õnnestub, saab luua suurema kontakti oma hinge ja kehaga, jõuan iseenda sügavamate kihtideni, mis omakorda aitab hakkama saada erinevate emotsioonide-, rahutuse- või väsimusega.

Asendite/pooside sooritamise ja hoidmise eesmärk joogas on minu jaoks tugevdada liigeseid ja lihaskonda, parendada immuunsust ja tasakaalu ning arendada meele ja keha koostööd. Just nimelt meele ja keha koostöö tulemusena saab hoida ka raskemaid asendeid pikemat aega, mis kõik tuleb kasuks tavaelus, et hakkama saada argipäeva probleemide- ja muredega.

Sirutused, painutused ja eelkõige pisut pikemad venitused, kus fookus on suunatud liigeste- kõõluste sidekoele, aitavad mul hoida liigesed tervetena. Erinevad venituspoosid muudavad liigesed elastsemaks, parendavad minu üldist verevarustust, painduvust ja ainevahtust. Ja muidugi tänu pikematele venitustele olen õppinud oma keha täielikult lõdvestama, vabastama liigsest pingest. Lõdvestusseisund pakub mulle meele vabanemist kõigest, mis mind enam ei teeni…

Kõike seda, mida olen läbi erinevate joogapraktikate, töötubade ja laagrite õppinud ja kogenud hakkasin jagama soovijatele alates aastast 2018. Sleeping Yogini joogakoolituse Pamela Marani „käe alla“ läbisin aastal 2019. Pille Eikneri Yin jooga (tase I) koolitus 2022.

Tammiku Stuudios hoian ruumi igal esmaspäeval kell 17.45! Tund kestab 90 minutit. Alustame hingamisharjutustega, edasi soojenduseks mõned voolavad, rahulikud liikumised ja tunni põhiosa koosneb Yin jooga venitustest. Lõpetame pisut pikema lõdvestusega, millest väljudes loodetavasti tunned, et oled hoitud, puhanud ja lõõgastunud.

Minu telefon: +372 5165096, alati võid helistada, kui tekivad küsimused ja soovid rohkem infot!