Kasulikud lingid

Rohkem kundalini jooga kohta saab lugeda Eesti Kundalini jooga õpetajate ühingu kodulehelt:
www.kundaliniyoga.ee/et/

Muusikat kundalini jooga mantratega saab internetist tellida järgmistel linkidel ( kas kogu CD või saab lugusid ka ühekaupa  alla laadida):
www.spiritvoyage.com
www.satnam.de
www.mantradownload.com

Joogavarustust ja riideid saab tellida:
http://epood.joogaklubi.ee
www.spiritjooga.ee

Huvitavat lugemist

Liina Ravneet Elvik "Kundalini jooga. Teekond imelisse võlumaailma" – eestlaselt joogaõpetaja kirjutatud põhjalik raamat kundalini joogast. Loe raamatust lähemalt: www.urbanyogini.ee

Marika Blossfeldt "Looduslik toit. Täisväärtluslik elu" - raamat annab põhjaliku ülevaate loomuliku toitumise põhimõtetest,aidates mõista seoseid teadliku söömise, enda eest hoolitsemise, tervise ja hea enesetunde vahel. Lisaks palju terviktoidu retsepte

Marika Blossfeldt "Looduslik toit. Ehe ja tervendav" - on teine raamat sarjast, mis pakub teavet ja innustust toiduvalmistamise, söömise ja täisväärtusliku elamise kohta.

Virpi Raipala-Cormier "Loomulikult ilus. Tee ilu ja tervise juurde" - See loomuliku ja loodusliku kosmeetika ning spetsiaalselt naisele kirjutatud loodusravi teejuht ühendab tervikuks sisemise ja välise, põhjamaise ja idamaise tarkuse.
Autor avab hea enesetunde, tervise ja ilu eest hoolitsemise vahenditena taimravi, aroom- ja õieteraapia, homöopaatia, do-in enesemassaaži, jooga ja hiina traditsioonilise meditsiini saladusi.

Kadi Toompere "Jooga köögis. Retsepte ja soovitusi tervemaks eluks" ja "Rõõm ja tervis kooskokkamisest" - Peale praktiliste soovituste leiad raamatutest palju retsepte, millega oma söögilauda tervislikult rikastada.

Merit Raju "Kõhule pai" – Kundalini jooga õpetaja poolt kirjutatud raamat rasedusest, sünnitusest ja ajast peale rasedust.

Echart Tolle raamatud "Siin ja praegu: kohaloleku jõud" ja "Uus maailm"