Mida joogatundi kaasa võtta

Heledad riided.
Selga panna soovitavalt pikad heledad naturaalsest materjalist riided, mida saab võimalusel vähemaks võtta. Valge värv laiendab sinu magnetvälja (aurat) ja loob helgema meeleolu. Tunnis oleme paljajalu või sokkides. Praktika on tõhusam just paljajalu olles kuna nii käe- kui jalalabades on energikanalite otsad ja paljajalu on tunnetus parem.

Matt või lambanahk, pleed.
Stuudios on olemas mõned matid ja pleedid, aga soovitan võimalusel kaasa võtta oma mati või lambanaha ja pleedi. Kundalini joogas soovitatakse praktiseerida lambanahal – lambanahk on kas joogamati peal või otse põrandal. Lambanahk aitab hästi isoleerida maa magnetvälja mõju meditatsiooni ajal ja on pehme alus joogaharjutuste tegemiseks just pahkluudele, põlvedele ja küünarliigestele.

Mullita vesi.
Vesi ja veetopsid on stuudios olemas. Võimalusel võta kaasa oma korgiga veepudel, et vesi ei läheks harjutuste tegemise ajal ümber.

Padi.
Soovi korral saad kasutada patja istumise toetamiseks, et selga oleks lihtsam sirgena hoida meditatsioonide ja istumisasendis harjutuste ajal. Tatrapadjad on stuudios olemas.

Peakate.
Peakate on soovituslik, et hoida paremini fookust. Pea katmisest võib abi olla kui mõni meditatsioon või harjutus pea valutama paneb.